м.Ужгород,
вул. Швабська 71А,
3 поверх
тел: (095) 9242460, (095) 3550447
факс: (0312) 671297
e-mail: office@biznesmodel.com.ua

Організація та управління бізнесом

            ПП «БІЗНЕС МОДЕЛЬ» було створене з метою полегшення роботи з організацією та управлінням бізнесом, податковим плануванням та веденням бухгалтерського обліку. Наші працівники-це команда досвідчених професіоналів, які не один рік пропрацювали у різних сферах господарювання, користуються довірою та повагою серед колег та партнерів.

Основні напрямки, в яких ми працюємо:

1)     Пошук інвестицій. Підготовка бізнес-плану. У Вас є кошти але Ви не знаєте в що їх інвестувати? Наші спеціалісти знайдуть саме той вид інвестицій, який для Вас буде найприбутковішим та найперспективнішим.

2)      Управління бізнесом. Ви створили підприємство але у Вас нема можливості ним керувати і нема людини, якій би  могли довірити вести справи і були впевнені , в тому  що бізнес буде і надалі працювати у правильному русі. Довіртесь нам і Ваш бізнес буде успішно продовжувати свою діяльність.

3)     Контроль. Кожен із засновників сподівається на справедливий розподіл прибутку,на чесність з боку партнерів та особи,яка керує його бізнесом. Проте, дуже часто, а особливо за відсутності контролю діяльності підприємства, у партнерів зявляється відчуття вседозволеності. Ми надаємо Вам можливість перестрахувати свої вкладення,зокрема завдяки послузі:

4)     Організація. Кожен етап ведення бізнесу важливий і є обов’язковим кільцем у ланцюгу отримання кінцевого результату -прибутку. Наше підприємство може надати допомогу на кожному етапі:

5)     Тимчасовий підрозділ. Перед Вами стоїть завдання, яке потребує якісного вконання, але не має необхідності створення на Вашому підприємстві постійно діючого підрозділу чи штатної одиниці? Ми ваш юрист, кадровик, бухгалтер, рекламний агент, менеджер широкого профілю!

6)     Укладання угод. Складання  договорів (в т.ч. двомовних),

7)     Представництво інтересів підприємства в податкових органах, статистиці, фондах тощо.

8)     Проведення переговорів від імені клієнта

9)     Продаж готового бізнесу. У нас безліч ідей, які ми розробляємо. І готові запропонувати Вам.

Ми завжди готові до співпраці з Вами!