м.Ужгород,
вул. Швабська 71А,
3 поверх
тел: (095) 9242460, (095) 3550447
факс: (0312) 671297
e-mail: office@biznesmodel.com.ua

Дозволи

Окрім ліцензій за певних умов суб’єкту господарювання може знадобитися отримати дозволи на провадження тієї чи іншої діяльності. Взагалі, перелік дозволів є надзвичайно широким, однак «найпопулярнішими» з них є:

1. Дозвіл на початок робіт(надається органами пожежного нагляду).

Умови при яких необхідно отримувати дозвіл на початок робіт:

Для одержання дозволу власник або орендар направляє відповідному органові державного пожежного нагляду заяву на проведення експертизи протипожежного стану підприємства до якого додається копія договору оренди (для одержання дозволу на оренду приміщення, об'єкта) або свідоцтво права власності на об'єкт. Потім, після проведення експертизи, оформляється заява на одержання дозволу на початок роботи.

Документи, які повинні бути подані замовником:

2. Дозвіл на торгову точку (надається органами місцевого самоврядування)

Умовою при необхідності отримання дозволу на торгову точку є відкриття нового об‘єкту торгівлі, будь то магазин чи просто кіоск, , що передбачено чинним законодавством.

За видачу такого дозволу сплачується відповідний збір. Фактично-це плата за оформлення та видачу дозволу на торгівлю у спеціально відведених для цього місцях, яка справляється з підприємств та громадян, котрі реалізують сільськогосподарську, промислову продукцію та інші товари, залежно від площі торгового місця, його територіального розміщення та виду продукції.

Перелік необхідних документів для отримання дозволу на торгову точку:

3. Дозвіл на працевлаштування (надається Державним центром зайнятості)

Отримання дозволу на працевлаштування оформляється іноземцю або особі без громадянства, який має намір займатися в Україні трудовою діяльністю, а також на іноземців, які направлені закордонним роботодавцем в Україну для виконання певного обсягу робіт або послуг на основі контрактів, укладених між українським та іноземним суб'єктами господарської діяльності.

Для отримання дозволу роботодавцем подаються до відповідного центру зайнятості такі документи:

Дозвіл на працевлаштування видається, як правило, на термін до одного року. Цей термін може бути продовжено.